TáboryU Motýlků

Příměstské tábory – předškoláci

CENA VŠECH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PRO PŘEDŠKOLÁCI – 1.700 KČ (STRAVA -OBĚD + OVOCE, PITNÝ REŽIM, PEDAGOGICKÝ DOZOR, PROGRAM A VSTUPY)

15.7. – 19.7. –  PO STOPÁCH POHÁDKOVÝCH POSTAV

Příměstský tábor pro děti předškolního věku se zaměřením na pohádkové postavy. Poznáme nové pohádkové postavičky i velmi známé z pohádek a večerníčků.

22.7. – 26.7. – MALÝ DOBRODRUH

S námi se stanete na pár dní dobrodruhem, který se naučí prozkoumávat své okolí a vidět i věci, kterých si hned každý nevšimne.

29.7. – 2.8. – PODMOŘSKÝ SVĚT

Víte, že některé části Prahy, po kterých nyní normálně chodíme, byly dříve mořským dnem? Společně je prozkoumáme spolu s mořskými i vodními živočichy.

5.8. – 9.8. – HRDINOVÉ REÁLNÉHO SVĚTA

Pojďme se seznámit s prací těch, kteří nám pomáhají každý den (hasiči, záchranáři,policisté a další). Určitě se dozvíme spoustu nových informací a zároveň si také užijeme spoustu zábavy. Těšíme se na Vás.

19.8. – 23.8. – MLSNÉ JAZÝČKY

Tábor pro ty, kteří rádi objevují svět dobrot a laskomin. Pojďme si společně vytvořit nové vzpomínky a ochutnat nové dobroty.

Přihlašování ZDE

Příměstské tábory předškoláku jsou provozovány DS U Motýlků, jsou spolufinancovány ESF, proto je cena zvýhodněná a je nutné vyplnit příslušné dokumenty. DOKUMENTY KE STAŽENÍ.

První den, prosíme o odevzdání všech dokumentů v originále táborové vedoucí. Tyto dokumenty se odevzdávají POUZE jednou bez ohledu na to, kolika turnusů se Vaše dítě zúčastní.
Dokumenty ke stažení:
Přihláška do DSUM
Smlouva o poskytování péče v dětské skupině
Potvrzení o postavení na trhu práce
Monitorovací list

Seznam všech Táborů najdete zde