NovinkyU Motýlků

Šlapeme pro Terezku a Petra

Milí rodiče,

 Naše nezisková organizace se připojuje k charitativní výzvě Šlapeme pro Terezku a Petra. Zakoupili jsme za každé naše středisko startovné s dobrovolným příspěvkem. Chcete také pomoci dobré věci a zároveň si zasportovat na čerstvém vzduchu? Stačí se přihlásit na https://forms.gle/nGMsyPBHHQzQr61fA nebo na mail proterezkuapetra@gmail.com a v období 25.5.2020 – 21.6.2020 ujet na kole, uběhnout nebo ujít pěšky alespoň symbolických 10 km. (ale ujet nebo uběhnout je opravdu nemusíte – je to jen symbolické 😊 )

JAK NA TO?

Po zaplacení startovného 100,- Kč (můžeš přispět i víc) na účet č: 5673450359/0800 (zřízený jen pro účely sbírky) obdržíš do mailu startovní číslo s částkou, kterou jsi přispěl. To si můžeš vytisknout a připnout na dres nebo na kolo. Nezapomeň se vyfotit s výsledkem a číslem a postnout na facebook/instagram s hastagem #slapemeproterezkuapetra, abychom Vás mohli zobrazit na našem facebookuk/instagramu. Můžeš použít i označení #hrajemeproterezkuapetra.

Startovné: 100,- Kč + možnost dobrovolného příspěvku
Cíl: 50.000,- Kč

CO ZA TO?
Za finanční příspěvek obdržíš virtuální startovní číslo s částkou, kterou pomáháš, které je zároveň slosovatelné o skvělé ceny (mobilní telefon Huawei Mate20 X (5G), poukázky do Tepfactoru, cyklovyjížďka s Karlou Štěpánovou a mnoho dalších.

KOMU POMŮŽEŠ?

Dvanáctileté Terezce, která s námi pravidelně jezdila na letní tábory až do roku 2019, kdy ji ve vysoké rychlosti srazilo při cestě ze školy v přírodě auto a je stále ve vigilním kómatu. Potřebuje proto nepřetržitou péči a rehabilitaci.

Garantem akce je česká reprezentantka v Cross Country Karla Štěpánová, která zároveň vylosuje v týdnu od 22.6.2020 výherce ze startovních čísel.

POKUD CHCETE POMOCI, NEVÁHEJTE, DO KONCE CHARITATIVNÍ AKCE ZBÝVÁ UŽ JEN 10 DNÍ!

Více informací najdete zde https://www.facebook.com/hrajemeproterezkuapetra/

 Děkujeme, že s námi pomáháte!