TáboryU Motýlků

!!! Termíny a témata příměstských táborů pro školáky i předškoláky na léto 2022 (Pro zjištění termínů klikněte ZDE) !!!

Termíny a témata příměstských táborů pro školáky i předškoláky na léto 2022 jsou tady!

18. – 22.7.2022předškoláci TÝDEN OLYMPIJSKÝCH SPORTŮ
Celý týden bude věnován olympijským sportům – In-line bruslení, gymnastice, atletice a golfu. Všechny sporty si vyzkoušíme a podíváme se i na profi tréninky. A týden zakončíme olympiádou. A nebudou chybět ani medaile! In-line brusle (i vypůjčené) a přilba nutné!

25. – 29.7.2022školáci STOVĚŽATÁ PRAHA
Tento příměstský tábor se vydáme prozkoumat tajemnou Prahu (nejen) z výšky! Nemine nás ani tematické tvoření, soutěže, hry a pobyt v přírodě. Můžete se těšit na několik výletů, například: ⁃ Staroměstská radnice s orlojem ⁃ Petřínská rozhledna ⁃ Národní muzeum ⁃ Žižkovská televizní věž

1. – 5.8.2022předškoláci DOBRODRUŽNÉ VAŘENÍ
Chcete se naučit uvařit dobré jídlo? A chcete se naučit recepty, které se vaří na výpravách, u moře nebo jak se dělá správný piknik? Tak se přidejte k nám a vypravme se na naší společnou cestu, kde i vaření může být dobrodružství.

8. – 12.8.2022předškoláci CESTOU NECESTOU
Chcete s námi cestovat Prahou a poznávat pražské dopravní uzly? Navštívíme vlakové nádraží a projedeme se vlakem. Podíváme se do krásného pražského metra. Vyrazíme za letadly, pojedeme lodí – prostě si užijeme vše, čím se dá v Praze jezdit.

15. – 19.8.2022předškoláci MAGICKÉ ZAHRADY
Navštívíme známé i méně známé parky a zahrady, kde si pohrajeme, něco se dozvíme, kytky zasadíme a snad i ve vodě ochladíme. Zasejeme semínka bylinek, přečteme tajemný příběh  o magické zahradě, vyrobíme a odneseme si domů malou zahrádku. A hlavně se společně zasmějeme!

22. – 26.8. 2022školáci PRAHOU NA KOLECH
Pojďte si s námi užít týden výletů na kolech po Praze a blízkém okolí. A nejen to – čeká nás i dvoudenní výlet s přespáváním ve stanech. Podmínkou je ovšem, že děti umí jezdit na kole, a zvládnou i delší výlet – možná i 40 km – loni byla skvělá parta a i takové výlety jsme dali! Ale nebojte, výlety jsou přizpůsobené výkonosti celého týmu!

Cena: 
Předškoláci – 2.700,- Kč
Školáci – 2.900,- Kč
V ceně je zahrnuta strava (oběd + ovoce) a pitný režim, pedagogický dozor, program a vstupy.

Přihlašování bude možné od pondělí 7. 2. 2022 od 9:00  ZDE

STORNO PODMÍNKY MÉNĚ NEŽ 14 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 100% Z CELKOVÉ CENY 14 – 30 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 50% Z CELKOVÉ CENY 31 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA A VÍCE – 0% Z CELKOVÉ CENY jakékoliv dotazy směřujte na tabory@umotylku.cz Změna programu vyhrazena.

Seznam všech Táborů najdete zde