TáboryU Rybek

*Příměstské tábory předškoláci – 4-7 let*

15.7. – 19.7. Výprava s broučky – pro děti 4-6 let CENA 2.950 Kč (obědy, svačiny, materiál, odměny, vstupy, dopravu a 1x celodenní výlet)

Tábor, kde se s vašimi broučky vydáme na rozmanité výpravy za broučky. Ať už do lesů a jejich zákoutí hledat kde spí a bydlí nebo i jen pozorovat jaké mají barvy, tvary a jak vypadají. Najdeme společnost v mnoha pohádkách a možná si o nich necháme i zdát. Čeká nás zajímavé tvoření vlastní lucerničky, která nesmí chybět žádnému broučkovi aby mohl svítit v noci lidem. Poznáme mnoho nových kamarádů a v letních dnech nám posvítí nejen Slunéčko sedmitečné. 

22.7. – 26.7. Voda, vodička – pro děti 4-7 let CENA 2.950 Kč (obědy, svačiny, materiál, odměny, vstupy, dopravu a 1x celodenní výlet)

Tento týden budeme putovat, objevovat vlastnosti živlu vody. V létě bez vody by jsme uschly jak rybky na suchu a tak se necháme pozvat vodou k hrám, pokusům, tvoření, písničkám i muzice.
Vždyť naše vesnice Vrané má kouzelnou řeku Vltavu i Zvolský potok i studánku tak blízko a je s ním svázaná i jménem. Tak dobrou plavbu týdnem, ať jsme v něm jak rybky ve vodě šťastní a krásně jím proplujem.

Přihlášení ZDE

Dotazy: info@urybek.cz

STORNO PODMÍNKY 

  • MÉNĚ NEŽ 14 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 100% Z CELKOVÉ CENY
  • 14 – 30 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 50% Z CELKOVÉ CENY
  • 31 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA A VÍCE – 0% Z CELKOVÉ CENY

Seznam všech Táborů najdete zde