TáboryU Rybek

*Příměstské tábory – školáci – 1.-6.třída ZŠ*

29.7. – 2.8. – Cesta tam a zase zpátky – pro děti 5-9 let CENA: 2.950 Kč (obědy, svačiny, materiál, odměny, vstupy, dopravu a 1x celodenní výlet)

Týden inspirovaný jedním z nejslavnějších děl J .R.Tolkiena – Hobitem. Poputujeme spolu s celou hobití výpravou vstříc dobrodružství v celém Vranském kraji. Potkáme mnoho zajímavých pohádkových postav, jako např. trpaslíky, čaroděje, elfy a mnoho dalších. Na cestách nás budou čekat nelehké úkoly, kterým se ale s odvahou postavíme. Pokud máte rádi fantasy svět mistra tohoto žánru, tento tábor je přesně pro vás.

5.8. – 9.8. – Lesem, loukou – pro děti 5-9 let  CENA: 2.950 Kč (obědy, svačiny, materiál, odměny, vstupy, dopravu a 1x celodenní výlet)

Mají vaše děti rády přírodu? Při procházkách lesem se vás dotazují na jména rostlin, stromů a hub? Pokud ano, tento tábor je tou nejlepší volbou. Nejen, že se pokusíme zodpovědět všechny jejich zvídavé dotazy, ale ještě dětem vysvětlíme, kterým rostlinám se raději vyhnout a které jsou naopak užitečné. Společně si ukážeme jak si z rostlin připravit léčivý čaj, ale naučíme se také jak si vyrobit vlastní herbář.

!!!Z důvodu nízké účasti – tábor rušíme!!!
12.8. – 16.8. – Řecké báje a pověsti
– pro děti 5-9 let CENA: 2.950 Kč (obědy, svačiny, materiál, odměny, vstupy, dopravu a 1x celodenní výlet)

S dětmi se vypravíme o několik tisíc let zpátky do minulosti, přesněji do kolébky naší civilizace – do starověkého Řecka. Na této pouti do minulosti si vyrobíme vlastní chitón (obdobu římské tógy) a poodhalíme mýty a legendy antického světa. Vystoupáme na slavnou horu Olymp, kde se setkáme s bohem všech bohů Diem, který nám poví o tradici Olympijských her. Těšte se, protože na tomto táboře se vaše dítko nudit rozhodně nebude!

Přihlášení na tábory ZDE.

Dotazy: info@urybek.cz

STORNO PODMÍNKY 

  • MÉNĚ NEŽ 14 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 100% Z CELKOVÉ CENY
  • 14 – 30 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 50% Z CELKOVÉ CENY
  • 31 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA A VÍCE – 0% Z CELKOVÉ CENY

Seznam všech Táborů najdete zde