NOVINKY

Rodinné centrum U Motýlků

KONTAKT:

Tomková Klára, DiS.
Vedení RC, projektový manažer - akce, letní tábor Želiv
info@umotylku.cz
tel: 606 172 221

 

!!!!!!!!!!

Dobrý den, 

z důvodu epidemie COVID – 19 od pondělí 16.3. rušíme až do odvolání provoz dětské skupiny U Motýlků. 
O znovuotevření budete informováni opět prostřednictvím SMS a e-mailu.
Aktuální informace najdete zde a také na našem FCB .

Všem přejeme pevné nervy a hlavně zdraví! 

!!!

Milí rodiče,

vzhledem k nepříznivě se vyvíjející epidemiologické situaci od pondělí 16.3.2020 přerušujeme všechny kurzy, akce, provoz volné herny, dětskou skupina a přednášky a semináře až do odvolání. 
Způsob náhrad vyřešíme dodatečně, až uvidíme, kolik zrušených lekcí bude. Situaci pozorně sledujeme a o jakékoliv případné změně Vás budeme informovat na našem webu, fcb a také v hromadných e-mailových zprávách.

Všem přejeme pevné zdraví a hezký zbytek dne,

RC U Motýlků

Milí rodiče,

vzhledem k vývoji epidemiologické situace hlásíme, že náš provoz běží dle rozvrhu. Na DS, kurzy a semináře se nejnovější nařízení vlády o uzavření škol a zrušení akcí nad 100 lidi prozatím nevztahuje. Nicméně prosíme všechny, kteří se pohybovali v posledních týdnech v oblastech zasažených COVID-19, aby byli ohleduplní a zvážili svoji účast na lekcích v následujících dvou týdnech. Lekce si můžete omluvit v rezervačním systému a nahradit je do konce pololetí. Toto platí zejména v případě, že Vy nebo Vaše děti vykazujete symptomy chřipkového onemocnění. Situaci pozorně sledujeme a o jakékoliv případné změně Vás budeme informovat na našem webu a také v hromadné e-mailové zprávě.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás buď telefonický nebo emailem (provoz@umotylku.cz, detskaskupina@umotylku.cz, info@umotylku.cz)

Přejeme pevné zdraví a hezký zbytek dne,

Željka Ljuboja