NOVINKY

DS U Rybek

 

KONTAKT:

Mgr. Šepsová Tereza
Projektový manažer - kurzy, akce
tereza.sepsova@email.cz
tel: 723 005 135

 

Jak pomoct dětem řešit jejich trápení 11.2. – webinář

čtvrtek 11.2. 18:00-20:00 hodin

cena: 150 Kč/osoba

Webinář s Evou Královou

Podíváme se spolu na nejčastější dětská trápení od těch nejmenších dětí až po pubertu. Víte, co třeba právě aktuálně trápí Vaše děti? Zkuste si na tuto otázku odpovědět. Nahlédneme i na téma právě probíhajícího období corony a vzrůstající dětské agresivity. Z webináře si můžete odnést inspiraci, jak doma vytvořit natolik bezpečné prostředí, aby se Vám děti se svými problémy rády svěřovaly a nenechávaly si je samy pro sebe.

Přihlášení ZDE

Jak podpořit sebevědomí rodiče a dítěte 4.3. – webinář

čtvrtek 4.3. 18:00-20:00 hodin

cena 150 Kč/osoba

Webinář s Evou Královou

Přemýšlíte někdy nad tím, proč si někteří lidé věří více než jiní? Přijďte si na náš webinář pro inspiraci, jak posílit své sebevědomí a pomoct i Vašim dětem, aby si začaly více věřit. Podíváme se spolu na rozdíly ve vytváření sebevědomí u holek a kluků, dále na důležitost doteků ve výchově i na tolik spornou pochvalu a kritiku. Rádi vyslyšíme Váš názor a zodpovíme Vaše otázky s tématem související, a to v průběhu i na konci webináře.

Přihlášení ZDE

Jak podpořit vztah mezi sourozenci 18.3. – webinář

čtvrtek 18.3. 18:00-20:00 hodin

cena 150 Kč/osoba

Webinář s Evou Královou

Nabízíme Vám webinář, který Vám otevře nový pohled na sourozenecký vztah Vašich dětí. Budeme spolu mluvit o tom, jak můžete z pozice rodiče děti podpořit, aby spolu dobře vycházely a navzájem se podporovaly. Podíváme se na sourozeneckou rivalitu a různé cesty, jak ji zmírnit. Těšíme se na Vás a Vaše cenné podněty a dotazy, které budou cennou součástí tohoto webináře.

Přihlášení ZDE